Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.

Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.


Wiadomości samorządowe     |     Rozkład PKP     |     Rozkład LOT     |     Kursy walut     |     Giełda     |     Lotto     |     Pogoda     |     

Aktualności

 
2017-08-01

Ochotnicza Straż Pożarna w Szyjkach wygrała sprzęt do ratownictwa medycznego!

 

Na terenie naszej Gminy działają  cztery jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej, w ich szeregach jest wielu młodych, ambitnych i dzielnych ludzi, którzy chcą nieść pomoc. Jednak czy same dobre chęci wystarczą? Nie! Do skuteczności działań ratowniczo- gaśniczych niezbędny jest także profesjonalny sprzęt.  Strażacy z OSP Szyjki, dzięki swojej pomysłowości i dodatkowemu zaangażowaniu, postanowili o taki sprzęt zawalczyć. W zorganizowanym przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa konkursie na filmik pt. „Bezpieczna Praca i Zabawa na Wsi” wygrali torbę do ratownictwa medycznego OSP R1. Tematem przewodnim filmiku była promocja bezpiecznej pracy i zabawy na wsi.

Wygrany sprzęt z pewnością podniesie gotowość bojową naszych Strażaków, a tym samym zapewni  lepszą pomoc mieszkańcom naszej społeczności, mamy nadzieję, że do wypadków, także tych przy pracy rolnictwie, będą dysponowani jak najrzadziej.

Warto w tym miejscu nadmienić, że jest to drugi sprzęt medyczny, który jednostka OSP Szyjki zdobyła. W czerwcu br. w konkursie organizowanym przez Fundację Faktu pt. „Pomagamy Strażakom ratować życie”, wygrali zestaw do ratownictwa medycznego PSP R1.

W tym miejscu, dziękujemy Strażakom, że nie tylko niosą pomoc mieszkańcom, ale także robią wszystko, aby była ona jak najskuteczniejsza. 

Dawid Marczewski


Mapa Gminy
Elektroniczna Skrzynka Podawcza
BIP
Wieści Glinojeckie
Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
poniedziałek, 21 sierpnia 2017
233 dzień roku
pn wt śr czw pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
imieniny
Franciszka, Kazimiery, Ruty
Rządowe Centrum Legistlacji
edu

Subskrypcja
Przyjazna Szkola
Galerie
Drogi gddkia
Centrum informacji o środowisku
wfosig
licznik odwiedzin   0190007 
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8 Strona zgodna z WCAG AA
projekt i hosting: INTERmedi@
zarządzane przez: CMS - SPI